Mezi Kampou a Petřínem
... living with art

Praha 1
Spojit klasické bydlení na Kampě s moderním uměním lze i ve 180m2 půdní vestavby, kdy při pohledu vpravo vidíte z okna Národní divadlo a při posezení na terase v levé části bytu můžete relaxovat pohledem na Petřín.


Krásná "jobovka"
... na Pankráci

Praha 4 - Nusle
Rekonstrukce bytu v domě z 50. let, kdy se celý interiér točí okolo centrálně umístěné kuchyně, mění kompletní dispoziční řešení a detaily se řeší "za běhu", se může tak trochu stát noční můrou... s dobrým výsledkem!


Cycling Point
... designová klubovna

Praha 1 - Palackého 9
Koncepce designu cyklistické klubovny, jejíž využití předem nedefinovatelným počtem uživatelů nás vedla k myšlence "velkého obýváku", kde si každý najde to své...


Stejný atelier
... po 3 letech

Praha 1 - Staré Město
Zajímavý je pohled do stejného atelieru po třech letech, který dává možnost vnímat vývoj využití prostoru, jako posun směrem k užitným hodnotám každého čtverečního metru...


Moderní železobeton
... po 80 letech

Praha 1 - Nábřeží
Komplexní rekostrukce v interiéru po 80-ti letech musela proběhnout bez jedniné dispoziční změny, při zachování původních oken, zárubní i dveří. Výsledné propojení moderních materálů s prvorepublikovým konceptem posuďte sami...


Po Verunce, Zac!
... po 4 letech

Praha 1 - Pařížská ul.
Vše v životě se opakuje v cyklech. Přátelé odcházejí, ale přicházejí noví... Někdy slyšíte podobné prosby, jako jste již jednou slyšeli: Chtěl bych, aby se u mě mým slečnám líbilo... Zvolíte tedy opět červenou, s přibývajícími léty, tmavší...


Novostavba po 4 letech
... nově
(ke koupi za 4.7mil)
Praha 10 - Malešice
Kompletní změna interieru v novostavbě, kterou Vám zdevastuje nájemník, od podlahy až po kuchyňskou linku, se dá pořídit i do 200 tísíc. Samozřejmostí jsou alu vypínače a zásuvky, nové osvětlení i kliky dveří.


Technicky, ale klasicky
... od rohožky až po billiard

Praha 1 - Staré Město
Koordinace prací při slučování dvou bytových jednotek renomovanou designerskou firmou, konzultační činnost a následné kompletní vybavení interiéru bytu nábytkem, bytovými doplňky a spotřebiči včetně audio video systémů.


Design je detail
... detail je design

Praha 2 - Vinohrady
Rekonstruovat 60m2 v památkově chráněném objektu znamená zachovat původní podlahy a vyhnout se trámoví! Protože ale plníme sny, umíme i to... za použití spousty skla, hliníku, nerezu, barev a exotického dřeva!!


Socialismus roku 1981
... tak trochu "jinak"

Praha 5 - Smíchov
Bydlení, zděděné v 18ti letech může mít i podobu oranžové kuchyně a umakartové předsíně. Naše změna interiéru za 250t. včetně kompletního vybevení, od klik až po obrazy, je před Vámi! Zvláštně „příjemný“ socialismus, že??


10 oken do Klamovky
... ráje Prahy

Praha 5 - Smíchov
Moderní půdní vestavbu nelze než vybavit minimalisticky až asketicky.. čistě.. černobíle!? Za 25t./měsíc si pronajměte dvě ložnice, obývací pokoj propojený s kuchyní, koupelnu s WC!


Hledáte atelier
... hledejte funkcionalistický dům

Praha 1 - Staré Město
Že se i do 29m2 lze vejít ve dvou, včetně komfortu samostatné sušičky prádla, postele rozměru 180x200cm a 6m3 úložného prostoru, lze dokázat při pohledu na toto atelierové bydlení...


Z koupelny na hrad
... výhled jak na dlani

Praha 1 - Nové Město
Půdní dvougenerační byt 160m2 - vstupní místnost se šatnou a samostaným WC, minimalistická kuchyň, dva dětské pokoje, obývací hala s jídelnou a dominantním schodištěm, 2 koupelny s WC, ložnice s terasou.


Jsme v Praze
... jsme na horách

Praha 5 - Jinonice
Koupili jste novostavbu, platíte "velkou" hypotéku a na vybavení interiéru Vám zbylo jen 200t.?? Není problém!! Podívejte se sami...


Verunčin Vinohradský pokoj
Praha 2 - Vinohrady
Požádá-li vás přítel o pomoc se slovy: "Chtěl bych aby se u mě Verunce líbilo", nezbyde vám nic, než že otevřete srdce a vše co vymyslíte bude o něco měkčí než obvykle... Barva srdce je červená a měkčí barvu než krémovou na koberec a břízu u nábytku stejně nenajdete!


Moderně v prvorepublikovém
... pod Vyšehradskou skálou

Praha 2 - Vyšehrad
Přestavbou 1+1 o rozloze 64m2 v první fázi a následným propojením se zrekonstruovaným ateliérem ve fázi druhé, vznikl atypicky řešený bytový interiér o rozloze 101m2 s přímým vstupem z kuchyně do zahrady.contact:

Libor Oplt
www.liboroplt.cz
tel
+420 608 277 002


cycling point
www.cyclingpoint.cz
info@cyclingpoint.cz
Palackého 9, Praha 1
110 00, Czech republic