Trans Rockies 2012 & Brasil Ride 2012...
…dva etapáky, které vše prověří!

Naše nová dvojice v barvách Kona Cycling Point, Milan Špolc a Jirka Beneš na dvou velmi respektovaných etapových závodech, srdnatě bojovala! 2. místo v Kanadě a 5. místo v Brasílii je s letošní "občasnou" nepřízní osudu velmi obdivuhodným výsledkem. HOŠI GRATULUJEME!!!


SP CX Tábor & Plzeň...
…tak trochu velké sousto!!!

Chybami se člověk učí a přimotat se po startu do pádu, muset rukou nahodit řetěz je v CX smrtící lekcí! V Táboře ještě Karla "dokázala" sjet 5 žen SP, takže klobouk dolů, ale v Plzni, letošní škole cyklokrosu už se chyba dohnat nedala. Bahno a CX školilo!!!


Cyklokrosy, cyklokrosy, cyklokrosy...
…CX Toi Toi Cup Uničov & Hlinsko & Kutná hora

Bafíci při plánování ženských cyklokrosů pravděpodobně trošku popíjeli, a tak "děvčata" opravdu nezahálejí. Stovky najetých kilometrů - v autě a dva závody každý víkend, jsou fakt "nářez", který za špagety v igelitce a 350Kč za druhé místo opravdu stojí!!!


CX Toi Toi Cup Loštice...
…aneb CX 14 dní po MTB!

Dva týdny po MS XC v Rakousku se pro Karlu roztočil cirkus cyklokrosu, do kterého skočila rovnýma nohama! Třetí místo vybojované na zbrusu nové trati v Lošticích, potěšilo, ale zároveň svázalo! Takže sezóna pokračuje...


Finále ČP XC Kouty...
…MS XC Saalfelden

Poprvé v kariéře si Karla okusila jet špic v XC, když jí sedl kopec v Koutech, z čehož nakonec bylo fantastické 3. místo a zároveň celkově 3. místo v ČP XC 2012. O 14 dní později na Mistrovství světa XC, Karla dojela nejlépe z češek U23 a to na 20. místě!!!


Tak trochu jako olympiáda...
…XC Novosedly

Sekce uměle navezených kamenů a účast Ondry Cinka evokovala Londýn se svým Rock Garden. Koudy bojoval jak mu srdce bojovníka velelo a jeho umístění v Elitní Top 10, mu bylo odměnou. Karla trapně ujela Coachovi a zvítězila v ženách…


SP XC Val d' Isere...
…i Absolon se divil, co vidí!

Rozhodit takovou parketu jako je Absolon, může jenom opravdový mistr. Někdy ale i během rozjíždění "přičápnutá" čůrající holka od Budějc! Odstupyvší gentleman Absolon pak nevěděl, kam se dívat a Karlu toto fou paix "dohnalo" až na 15. místo!


MČR XC Pec pod Sněžkou...
…poprvé 403 a bronz na mistráku!

Blahem chrochtajícímu Coachovi Karla potvrdila do posledního kousku své ambice, když po Aši, kde se posunula na třetí místo v ČP, dojela bronzová v U23 MČR XC a "tak trochu" převálcovala i některé "ženy" startující o 2 minuty dříve! Hustý!


Goood a XTERRA rovná se…
…Špindlerův Mlýn a 3. místo!

Excelentní výkon v nepříliš přívetivém počasí, resp. v počasí kdy by běžný vzorek populace ani psa nevyhnal, předvedl náš "žabí muž" Goood! Nejdůležitější ale určitě byla dívčí podpora a polibky v cíli! Gratulace Gooodovi!


Zlatý Malevil, zlatá Odolená voda…
…a v Aši "bejček" trhá řetěz!

Nový "starý" mazák Špolcik zaúřadoval na ME Malevilu v Masters, čímž supr pokřtil oficialní vstup do Teamu! Karla po té v Odolené vodě zvítězila ve velmi otevřeném amatérském MČR v XC a smolař "býček" Koudy v Aši trhal řetězy...


Verča, Veru, Nika...
…holky nám prostě jdou!!!

Posun, který předvádí letošní sezónu služebně nejstarší členka Teamu je neuvěřitelný! Co závod, to bedna a nebo jen těsně "pod"! Na Králi Šumavy 4. místo i s defektem, je hustý, stejně jako 3. místo při CMT "leteckém dni" OkoloHradce. BOMBA!!!


Team VIDEO ČP XC...
…bez nás o nás!!!

V předzávodním chaosu a přípravách, stejně tak v pozávodní euforii jsme nebyli schopni zpozorovat, že se nám za zády "peče" neuvěřitelně "cool" video, kde hlavní roli mimo Karly hraje každý, kdo do jejího úspěchu vložil kousek sebe samého!


ČP XC Kutná Hora...
…KKK…Královna Karla kraluje!!!

Darwin kroutí hlavou nad evolučním skokem v podání Karly, která po necelých dvou letech na kole začala drtit užší českou ženskou bikerskou špičku… To, co předvedla v Kutné Hoře pravděpodobně nemá obdoby! Její 3.místo = 4. celkově v ČP!!!


ČP XC Bedřichov...
…K+K jako Karla a Koudelka!!!

Každým závodem se Karla posouvá výše a výše a to i celkově v ČP XC. Její další skok na 8. místo a tím pádem 6. celkově to potvrzuje. Nový kůň stáje Kona Cycling Point Petr Koudelka alias Koudy vybojoval 5. místo v kategorii Masters. Dobře Vy!!!


Petr Koudelka...
… 100% BIKER… z kanoe!!!

Mistr republiky, bronzovy na MS v kanoistice rovná se většinu života napůl ve vodě. Jako ryba ve vodě si ale Petr připadá i na kole! Jeho nadšení, odhodlání a dril v krvi je přesně to, co hledáme, podporujeme i potřebujeme a čeho si vážíme!!!


UCI Mountain bike world cup XC La Bresse...
…Když podruhé, tak pořádně!!!

Týden po Novém Městě "Team" - Karla, Coach + TOP mechanik Sváťa, odjel do Francie, La Bresse, dějiště dalšího světového poháru. Extrémně technická trať Karle seděla a její 19. místo ji posunulo na 30. místo U23 na světě!!! GRATULACE!!!


SP XC Nové Město na Moravě & Maraton...
…Světový pohár je "světový", takže i Kona je "SVĚTOVÁ"!!!

Díky Karle za hezké 28.místo/U23… Po roce v XC závodech určitě obrovský ÚSPĚCH! Super i naši maratonci Verča 9./217. a Goood 23./83. místo!!!


Team HEROES ...
…Gondič, Dejv, Venca, Pete!!!

Dík patří Gondičovi za důstojnou a víc než fantastickou tečku za účinkováním v Teamu! Mamut tour 4./8. abs. je bomba, stejně jako pohled zpět na všechny "hrdiny" našeho Teamu. DĚKUJEME DAVE, PETE, VENCO i PAVLE!!! DÍKY VÁM!!!


Pražské schody 2012...
…Baky nás vidí a usmívá se!

Start na Pražských schodech, byť v kategorii VIP je záležitost srdce a letos tomu tak bylo obzvláště. Memoriál Roberta Bakaláře si zasloužil, aby do toho Karla dala vše! Stalo se a Karla dojela suveréně na 1. místě! Děkujeme!


Gooodových Duatlony...
…aneb návrat Pitbulla!!!

Dřinu a boj, kterou pravidelně podstupuje Goood lze pochopit, ale že se do tohoto "šílenství" vrátí v plné parádě i naše Jitka Pitbullka nás zaskočilo a o to víc potěšilo!!! Jen nevíme co přichystá, až doroste, třetí "Goooďák" v rodě!


MČR MX Šela Maraton...
…a čajíčkové i kratší!

Páteční přívaly vody, jak již je na Šele zvykem, udělaly ze soboty klasický "Helfštýnský masakr převodníků". Excelentně na mistrovské trati zajel Pavel 7./42.. Karla zvítězila (40. absolutně!!!) na 58km a Coach se doploužil na 16./65. místě! Pěkně!!!


TransBrdy, Zbraslav, Karlovy Vary...
…místa kde Kona zanechává stopu!

Jarní závodění Team dělí a zpět ztmeluje dle typu závodu. O překvapení není nouze… Verča obsáhla úspěšně několik XC závodů Jarního Bahna, "děvčata" pak Zbraslavský maraton a Team TransBrdy. Samé bedny 1+2 & 2+3. Krása!!!


ČP XC Teplice...
…aneb start XC po Česku!

Ostrý start XC sezóny pro Karlu začal již v Rakousku a Itálii, ale v "zemích českých" startem byly až Teplice. Po fantastickém startu a průběžném 6.-7. místě přišel smolný pád, což znamenalo "projetí cílem" na pěkném 10. místě!!!


První závodní víkend...
…dvě 1. a jedno 3. místo!!!

Kleť 1083 m.n.m., teplota 6 st. a 5 závodníků KONA CYCLING POINT. Karla "zaúřadovala" 1. místem ženy elite/43. abs.!!! Terminátor Gonda zalít stejný den 1. místo/abs. Cyklorájem Podralsko a druhý den 3. místo na silničním Akad. MČR v Třebušíně!!!


Sunshine Race Nals XC UCI C1...
…mistryně, mistryně, mistryně!

Mnoho mistryň národních šampionátů, olympijská vítězka a spousta dalších hvězd na startu nakoply Karlu k výkonu, který místní kvitovali jako "Fantastiko!!!", ale i "Bela Bela!!!". Jak jinak nazvat 16. místo Elite Woman a 5. místo U23!


Langenlois XC UCI C1...
…"vostře" do toho!!!

První jarní závod C1 v Langenlois ukázal, že se toho vůbec nebojíme! Karlu neznervóznila ani "světová" konkurence včetně mistryně světa. Že se není čeho bát dokázala dvacátým místem... Třetí z češek a před mistryní ČR U23 je hustý!!!


Jarní ladění ...
…nohou svrbění!!!

Konec zimy a začátek jara nás nenechal "chladnými" a tak se každý v Teamu připravoval jak nejlépe uměl, jak to šlo a někdy i nešlo… Běh, sauny, trenažery jsme postupně měnili za kilometry v teple, které budou rozhodně třeba. Lets roll!!!


Winter OkoloHradce...
…letos poprvé, opět první - podruhé!

První MTB závod letos jsme pojali tak trochu jinak! V Hradci jsme startovali na kroskách! Rozhodně jsme se neztratili, když Karla zvítězila v ženách Elite a byla absolutně 24.! "Žák" předčil učitele!!! Coach 28. abs.


MČR CX Uničov...
…mistrák elite v.aška...

Týden po Silvestru, kdy by ani psa nevyhnal se "Elita národa" utkala o titul Mistra ČR. Byli jsme u toho! Venca srdnatě bojoval, bahno lítalo nahoru dolů… až do únavy materiálu, kdy nevydržel šaltr.


GvA Loenhout & Bredene CX…
…Když křest, tak bahnem v Belgii!!!

Šestý cyklokrosový závod v životě, třetí po zloměnině klíčku a rovnou GvA! Za to by se nemusel stydět leckterý "chlap". Křest se povedl! Z padesátky těch nejlepších, z posledni lajny, bylo 24. místo!!!


MČR CX Kolín...
…a poté úspěch na CX Chemnitz!

"Písečný" Kolín mile překvapil a v první CX sezóně Karly a Vaška mohl zanechat "dobrý pocit". Karly 6. místo MČR - ženy Elite i Vaškův souboj s elitou jsou důkazem. Druhý den si Karla "zajela vyjet" 1. místo do Německa na CX Bioracer Serii - Chemnitz...


ČP CX Jabkenice...
…Ready to start!

Venca odevzdal diplomku, Karla je zpět po 9 týdnech. Dva různé návraty do CX! Karla vybojovala i s bolestí po zranění 8. místo a zároveň představila Team design 2012, v jejím případě i s logem Cycling Talent Project. Venca v elitě vysek hezkou 19…


Špindl Camp...
…10 hodin na biku!

Poslední příprava v horách bez sněhu se povedla a většina Teamu strávila v sedle svých biků krásný víkend. Krkonoše ukázaly svou vlídnou tvář, plnou slunce a příjemných teplot kolem nuly. Vikend jedna paráda - vzhůru do crossů!!!


Fuerteventura v ortéze...
…sedmý týden poté!

Po šesti týdnech zákazu jakkékoli sportovní aktivity je třeba vrátit nohy alespoň přibližně tam kde byly. "Teplo" v netradiční dobu je lék… Volba Kanárů byla na místě a 6 dní v sedle v ortéze relativně ani nebolelo. Uvidime…


Klíček v "Píííče"...
… ČP CX Mnichovo Hradiště

První lajna na startu, "mistryně" doladí číslo naší hvězdě a po dvou kolech fantastický 4. místo slibuje další úspěch. Bohužel, ne každý kadet je gentleman a ne každý crash se dá "ustát"! Pád a zlomený klíček Karlu odstavil!!! …Venca si odbývá svou premiéru…


Bomba ala Bloncka...
… ČP CX Stříbro

Takovýhle start do CX sezóny si Karla ani nedovedla představit. Na trati mistra mistrů ve Stříbře si s přehledem zajela pro 4. místo v prvním závodě Českého poháru. Test nových kol ukázal , že nejen Dura-ace a full carbon vládne světu!!!


Štastně smolný den...
… na ČP XC v Bedřichově

Chybují i rozhodčí a my se nestihli divit! Špatný čas startu v kanceláři závodu se změnil v hon na zbytek pelotonu v čele s Majou Wloszczowskou. Karla "sjela" nemožné a vysekla 11. místo!!! Pete zajel krásné 5. místo a Venca 23. flek v elitě!


Přijet, vidět, zvítězit...
…Zličínské Okruhy 2011

Doslova vymést pavučiny na prvních místech si zajel Team na překrásné Zličínské Okruhy, které Calabronisti již po několkáté fantasticky připravili. Karla první - ženy, Goood první - hobby a Venca první - Elite, hovoří za vše… a Coach třetí?!


Ostrý "test" po Kanadě…
…Král Šumavy Road

Daleko je z Rocky Mountain na naši krásnou Šumavu… Jak využít nastoupaných 11350 metrů z Trans Rockies, předvedla většině pelotonu Karla na "Králi". Excelentní a lehkou jízdou si dojela pro 2. místo v ženách a neuvěřitelné 6. celkově!!!


MTBS - Článek o nás…
…nebo vlastně o Karle!

Pokud o nás a našich úspěšich vyjde takováto "óda", nezbývá než dodat: Děkujeme a i když jsme občas váhali, neodcházíme…ale naopak, budeme se snažit i v sezóně 2012. Snad vás nezklameme!!!


TRANS ROCKIES 2011…
…sedm dní dřiny a potu!!!

Sedm dní každé ráno sednout na kolo a vjet do těch nejkrásnějších singletracků Kanady je snad "snem" každého bikera! Dva blázni z Teamu si tento sen splnili a stali se prvním čistě českým "mixem" v závodě Trans Rockies... WHOW!!!


Let's roll!…
…Verča jde do toho!

Napřít sílu ve správný okamžik, správným směrem je důležité v životě a v tom cyklistickém - teamovém o to důležitější. Letní příprava přináší své ovoce a Verča nám začíná "lítat"! Jen tak dál…a bude ještě lépe!


Gondič - ďábel silnic…
…i bikový terminátor!

Dva tituly, které Pavel vybojoval na MČR v CX a následně MČR v XC jsou v uvozovkách již za ním. Jeho příprava, závody a úspěchy na silnici jsou neuvěřitelné. Vícemistr Evropy a nově "UCI" ukradený vícemistr světa!!!


Jabkoty's Mile…
…úspěch pro Konu!!!

Dlouhý, težký a zároveň velmi povedený závod se nepodaří zorganizovat pokaždé. Lidi z Jabkot do toho ale dali srdce a závod se "snovým" převýšením byl na světě. Tři bedny jsou fantastické… Gratulace Dave, Pete a Verčo!!!


Threeeeee Gooods…
…jak šel čas…

Nejenom cyklistikou a kolem je Team živ… Jitka, která trápila soupeřky 2 sezóny, je dnes "pitbull" maminkou, Goood si doplaval pro šerpu s nápisem "Milý fotřík"…a ten krásný malý poklad - Natálka, je jejich životní ŠTĚSTÍ!!!


KPŽ Karlštejn…
…& test "new look Canada"

Jako "povinnost" celý Team každoročně vnímá ůčast na "pražském" Karlštejně, kde letos zároveň proběhl test nového designu dresů, které letí na "výlet" do Kanady na TransRockies. Počasí paráda, Dave a Venca v Top 40, Karla 7./kat…


Goodova parketa…
…XTERRA Czech Tour

Skloubit trénink na otcovství s přípravou na všestrannou Xterru rozhodně není jen tak. "Náš" Goood se s tím pod bedlivým dozorem Jitky pere statečně a pravidelně exceluje v celém seriálu XTERRA Czech Tour. Gooode vydrž a bojuj!!!


Mistrovská trať XC…
…nám dala MISTRA!!!

V sobotním vedru na MČR, startoval Team téměř ve všech kategorích . Neztratili jsme se - Gondič JE MISTR!!! - double CX & XC+ vícemistr Evropy Road! Bomba!!! Vencovo 17. místo/elita a Karly 7./ ženy U23 je vykročení správným směrem!!!


Pec nám nespadla, ta se povedla!
...Malevil jakbysmet!

Na nové světu konkurence schopné XC trati, není nouze o "patřičný nářez"… Venca a Pete si libovali a to i druhý den bez ohledu na bahýnko... Na Malevilu jako vždy exceloval Dave 5./8.místem a Karla překvapila 6. místem!!!


Sudety Road + DoksyMan…
…nejen bikem je cyklista živ!

Naši borci excelují nejen v terénu, ale i ve vodě a na silnici. Pavel a Dave drtili silniční Sudety, kde Pavel sesbíral prémie, ale smolně zakufroval (organizace?!). No a Goood si odskočil "zaplavat, proběhnout se a svézt sel" do Doks...


Den poté…
…opět v Plzni - CMT

V neděli po XC v Plzni si "užili" Coach, Venca a Karla trať Cyklomaraton tour tamtéž. Vencův smolný víkend pokračoval utrženým šaltrem a "nakazil" i Karlu. Ta si s přetrženým řetězem doběhla poslední 3km pro 3. místo…


Plzeňské XC…
…& New carbon look Panda

Tři riders XC se uprostřed sezóny "svezli" na příjemném okruhu plzeňského parku, který si nezadá s leckterým XC v klasických destinacích. Těžká trať a spousty prachu… to mají borci rádi!!!


Pražské schody 2011…aneb
…stříbro na Pražském hradě!!!

Poprat se s Nerudovkou a Jánským vrškem bolí, ale schody dolů "taky"! V hlavním závodě důstojně kroužil Gondič poté, co hodinu před tím Karla "lvice" ve VIP závodě vybojovala 2. místo před Janou Kábrtovou! WOW!!!


OkoloHradce nejlepší z žen…
…na skok z tréninku...

I tak se dá pojmout původně volný víkend… Karla si z tréninku odskočila na dlouhou CMT a po loňských "bednách" v shorttrack ukázala, že zvítězit dokáže i tam. Za sebou nechala nejen Coache i většinu ostřílených závodnic!!!


Bike Extrem Most - MČR…
…Nejtěžší a nejkrásnější!!!

Trať v Mostě nemá v Čechách konkurenci a i my jsme se tam "pochlapili- pobabyli"! Dívčí "válka" 2x2 vybojována, tj. Verča 2. místo/32km a Karla 2. místo na 56km trati, kde Pete a Coach vystřihli 6. a 7./kat. Pavel na MČR - 67km 6./kat. SUPER!!!


Kings of Prague 2011…
…Kulhavý, Vršecký, Tesař, Zapletal…

Každý, kdo bojuje za dobrou věc, bojuje srdcem… Podpořili jsme správnou věc na správném místě. Krásná trať pro XC, spojená s přeborem Prahy nakonec Karle přinesla 2. místo/Ženy! Venca vybojoval čistý štít bez "záseku" od elitních bikerů!!!


Český pohár XC Aš…
…"HUSTÁ" Aš, snad až příliš…

Nová XC trať v Aši překvapila snad každého nejen krásnou lokalitou, ale i na české poměry "zajímavě" technickou tratí… Ta si ale, myslím, získala srdce všech, které potrápila. Gondič 3. místo/Masters a Karla 16.místo/ženy...


ŠELA marathon 2011…
…Team šlape!!!

Celý Team, dobrá nálada, BOMBASTICKÝ úspěch!!! Trať 58km "sedla" Davidovi, který zářil 1. místem/kat. a 9.abs. i Vencovi 13.abs. Karla zaskočila nás i soupeřky pohodovým 4. místem. Na 92km zářil Gondič (6.kat/20.abs)…!!!


TRANSBRDY 2011...
…CMT OkoloLiberce

Skok TeamRiders do Elity se povedl!!! David i Venca do 20. místa/Elita při účasti kompletní české MTB špičky nás přesvědčil, že volba byla správná. To i v případě startu Karly (8. místo/kat) na prvním "delším" závodě, který druhý den doplnila 2. místem v Liberci!


Český Ráj 50..
…"skoro" jarní klasika…

Být či nebýt v nadcházející sezoně cyklistou, toť otázka, kterou si leckterý biker z jara pokládá právě na tomto závodě. I náš Team letos vyzkoušel jedny z prvních "rychlých" závodních kilometrů...


…první XC test & Duatlon
Double bronz!!!

Sobotní CrossCountry ČP, zatím dvou XC riders potvrdilo správný "směr". Gondič exceloval 3. místem/Masters, Pete 11./Masters a o den později si Goood dojel/doběhl pro bronz v Újezdském duatlonu! GRATULACE!!!


First Race 2011...
…Road První šlápnutí & Bike CMT OkoloBudějc!

Ostrý test jak v terénu, tak na silnici vyšel nejen počasím, ale i "formou". Gondič exceloval 4. místem v UAC, kde mu sekundoval i Pete a na MTB se s chutí rozjížděli Goood, Verča a Martin…


Turecko ve třech…
…už skoro ve čtyřech!!!

Zkouška soustředění v Turecku se povedla na jedničku s hvězdičkou! Dave i Goood si tréninkově našli každý to své a Jíťa jako "double" support se postarala, že i společné "kávičky" byly ve znamení pohody…


Nohy Ready???
…snad, možná…kéž by!

Březen na Kanárech bývá běžně "horký". Štěstí je ale vrtkavé, a tak jsme v horách zažili i sníh… Nicméně příprava ve správné partě přátel napříč teamovým spektrem Coache i Karlu patřičně "naladila" do nové sezony…


Zimní ladění, nohou škádlení…
…ať je zima, nebo mráz…TRÉNUJEM!!!

Ke konci zimy, pod přikrývkou sněhu, Team v 95procentní sestavě strávil společný víkend ve Špindlu… Zábava "volná" - na běžkách, při běhu i na túře. Goood nejen že pyšně "otcoval", ale o vikend později běžel letos první závod!


Mistrovství Světa CX Masters Belgie...
...Gondič nejlepší z čechů!!!

Čtrnáct dní po získání domácího mistrovského titulu vyrazil Pavel a skalní jádro CX Teamu do Belgie okusit "písečné duny". Že to bolelo až písek v zubech skřípal, fotky jen málo naznačují! 19té místo je výzvou do příští sezóny...


Po nemoci vítězství!!!
...Winter OkoloHradce...

Hned první start po nepříjemné nemoci náš "Benjamínek" Karla proměnila v celkové vítězství mezi ženami na Short-track. Gooodovo 8./24. místo na dlouhé trati ukázalo že zimní příprava "Mr.Xterra" jde správným směrem! Gratulace!!!


"Žrádlo chlast a ženský..."
...aneb "naše" oslava Mistra!

Zaslouženou oslavu úspěšně zakončené CX sezóny si každý užíval po svém! Coach se svlékal, děvčata vytáhla "zbraně" nejtěžších kalibrů (minisukně) a maminka Mistra byla "roztomilá"...No prostě zábava na úrovni!!!


Mistrovství ČR CX - Hlinsko...
...Gondič je prostě Bůůůh!!!

Že jsme vážně dobří víme! Ale že jsme "tak" dobří, že Pavel na mistráku Masters "zařízne" všechny s takovým přehledem, s jistotou snad tušil jen on sám... Fantastický výkon a jsme MISTŘI! Ani Dave se v elitě rozhodně neztratil!!!


Mmj... další úspěchy!...
...za snahu i bez přičinění...

S koncem sezony i roku 2010, na nás ze skříně vykoukl i "milý" kostlivec v podobě úspěchu našich dvou "děvčat" v celkovém hodnocení Cyklomarathon Tour 2010 (Verča 2., Jitka 3.) ...8.místo nejčtenějšího článku MTBS je PECKA!!!


CX & MTB Terezín RACE...
...o Silvestra blíže Bohům...

Mráz jak když praští, psa by nevyhnal, ale tři draci z Teamu nastoupili o Silvestra na start tradičního Terezínského závodu. Klouzali se klouzali a vůbec se neztatili! Důkazem budiž Petovo skvělé 2. místo na MTB...


Zimní příprava na běžkách...
...test nových "hadříků"...

Po chlebíčkách a zvonění zvonků ještě než se přehoupl Nový rok, se většina Teamu rozhodla: 1) otestovat nové střihy a materiály, 2) shodit nějáké to "deko" přibrané navíc! Dobře to dopadlo, jsme celí a švy drží!!!


Zličínské závěje RACE...
...aneb Dr. Chocholoušek...

Každý normální člověk o Štědrý den maximálně uklouzne před domem cestou s odpadky!!! Náš Team je ale "specijální", a tak o Štědrý den absolvoval jako předkrm štědrovečerní večeře závod Zličínské závěje. HUSTÝ!


Cyklokros jak má být!!!
...CX TOI TOI Cup Mnichovo Hradiště

Sníh může být mokrý a bahno tuhé, ale kola cyklokrosu se točí dál. Další z těch "pravých tváří" cyklokrosu ukázal závod v Mnichově Hradišti, kde si Dave za hlasité podpory svého Funclubu dojel pro krásné 20. místo!!!


NEW Kona Cycling Point 2011
...Venca Aška...!!!

ALE ANO!!! Posilujeme Team, děsíme a drtíme konkurenci!!! Jak jinak představit "Vencu" Ašku, cyklistu, který od pána Boha dostal do vínku dar "velkého srdce" závoďáka... Mmj. dámy pozor, chlap jak ma být! Miluje silný káry, MuayThai a spousty hovězího! DANGER!!!


Winter TransBrdy...
...neboli "Mudy Brdy" - slopsucker!!!

Letošní TransBrdy za slunného počasí tušil málo kdo. Nikdo ale netipoval spojení slunce a mraky bahna!!! Dvou třetinová účast Teamu, a fantastické celkové 3. místo - Pavla Gondy... Pete 12. a Karla 6.!!!


NEW Kona Cycling Point 2011/2010
...Pavel Gonda...GONDIČ!!!

"Posilovat" Team, drtit a děsit konkurenci zároveň! Nic takového, ale.......co kdyby?! Pavel Gonda ala "Gondič" svým chlapeckým úsměvem drsného právníka a pohodovým přístupem vplul do Teamu 2011... Těšme se, děsme se, radujme se!!!


CX TOI TOI Cup Kolín...
...Dobře Dave!

... Ano, a i v dalším závodě CX Toi Toi Cup již po několikáté zabojoval závodník stáje Kona Cycling Point David Kramár, který opět svým "ladným během" a silným tahem omráčil přítomné dámy...


Cyklokros v Praze...
...Řepy - Teamové zlato!

Den po Kutné Hoře si "pohodovou" sólovou jízdou v kategorii Masters dojel Pavel "Gondic" pro zlatou medaili, až to v kuloárech "vřelo"... Dave poté bojoval s kompletní špičkou Elite, vč. Jardy Kulhavého...


CX Kutná Hora ve dvou...
...Team CX "dogs"

Posilujeme na všech frontách! V Kutné Hoře na startu vedle Davida i Pavel Gonda! Na trati spousta psů, ale jen naši dva "chrti"! Ti se předvedli v plné síle a absolutní pohodě... Jen tak dál!!!


CX Krajský přebor Prahy - Louny RACE...
..."Vícepřeborník" Prahy - umění volby závodu...

Po sobotním CX v Lošticích, Dave chytil slinu a svůj třetí CX závodv jednom týdnu ozdobil v Lounech neuvěřitelným 2. místem v Krajském přeboru Prahy... Letěl jako "zlomený" šíp... a Coach jel poté poděkovat sv. Václavovi!!!


Team zdraví maroda!...
...Kájo... vydrž prťka, vydrž!

Celý Team drží pěsti a přeje naší nejmladší závodnici brzké uzdravení z nepříjemné nemoci... Se "zamáčknutou" slzou v oku pošilháváme po fotkách, které vyplavaly s koncem sezony. Vydrž prťka, vydrž!!!


CX TOI TOI Cup Loštice...
...Fanynky na CX - jiná liga!

Atmosféra našeho prvního Českého poháru CX v Lošticích byla přátelská až rodinná... a my všichni získáváme cenné zkušenosti od depa až po diametrální rozdíly závodního tempa mezi marathony a CX... Haryku trhej!!!


CX Tabor C1 RACE...
...Křest na mistrovské trati!

Každá premiéra, každý křest, vše nové má vždy svou krásu a sílu okamžiku zrodu. Dave bojoval jak "český lev" a tak nás první Teamový cyklokrosový závod uchvátil nejen počasím a atmosférou "táborského kotle"...


CX MAJOR JAKE bike...
...HKK...hustá karbonová kroska

Dave se dočkal a jeho nové hračky (dvě vymazlený krosky) nás všechny navnadily, jestli se nezačít taky "gumovat v mraze"... Sami můžete posoudit jak mazlíci z Kanady vypadají, my ale stejně víme, že jsou NEJ!!!


MTB RACE/CX SP Plzeň...
...Ostrý test na trati CX SP Plzeň

Den před světovým pohárem CX v Plzni, Dave startoval na stejné trati v závodě MTB. Spěšný, Rybařík, Podrazil...a na krásném 10. místě "náš kůň" David. Nedělní sledování SP CX tak těšilo nejen naše oči, ale žhavilo i Davidovi nohy do Tábora...


World Championship Xterra-Hawaii...
...RACE!!! Aloha...

Goood... to má za sebou! Nebo že by před sebou?! Výkon hodný kybernetického hrdiny, který předvedl, je na APLAUS!!! Jedno místo před kanadskou šampionkou MTB - M.H.Premont, a 22. místo/kat. je opravdu SUPER!!! GRATULACE!!!


Hawaii USA - aklimatizace?...
...no... tak trošku zavidíme...

Štěstí přeje připraveným, nebo těm co jsou na Hawaii! Dalo by se říct, při pohledu na fotky od Goooda a Jitky, že o nic nejde... Ale opak je pravdou! V době kdy toto píšeme, Goooda už drtí vedro Xterry na Hawaii!!!


VÝSLEDKY ZÁVODU 2010
... Kona Cycling Point Team 2010

Sezóna 2010 končí, ale při pohledu na "naše" výsledky, rozhodně není důvod smutnit. Naopak! To, co Team dokázal během celé sezóny, lze bez obav nazvat VELKÝM ÚSPĚCHEM... Dave, Pete, Jitko, Verčo, Karlo, Gooode, DĚKUJEME!!!


SportLife - Brno 2010...
...zářili jsme... záříme... budeme zářit!!!

Cimrman by řekl: "Kde si jiní vylámali zuby, se my nebojíme ukázat, jak dobří jsme!" ...nebojíme se dělat ani nové a netradiční věci. Takže jsme se my, amatéři, poprvé "ukázali" i širší veřejnosti... Kde jinde než ve stánku KONA!!!


Královohradecká50 & OkoloZlína CMT #12 RACE...
...Verča nám šlape na paty!!!

Konec sezony naše "divy" posouvá v celkových výsledcích CMT nahoru!!! Jitka excelovala 1. místem OkoloZlína. Verča bojovala oba víkendy na jedničku! 4. místem/kat. KH50 a 6.kat. ve Zlíně, kde Good sekundoval 16./68.!!!


X-Duatlon Kytlice RACE...
...Test materiálu na Hawai!

Jsme staří, ošklivý a neperspektivní a tak musíme pro jistotu před odletem na Hawai vybraného jedince i jeho vybavení patřičně "otestovat". Kybernetický model "Goood" testem prošel výborně. GOOOD 6./10.!!!


OkoloJihlavy CMT #11 RACE...
...Zkracujeme zkracujeme...Postřižiny!

Postřižinský pivovar poskytl příjemné zázemí (bonz: Coach se zašil s manželkou v hotýlku) a Team to "hodilo" do závodní pohody, kdy skvělé výsledky přišly tak nějak automaticky: Dave 3./14., Pete 4./17., Verča 4.kat., Coach 23./72...


Pražská 50 & KPŽ #14 Jevišovka RACE...
...Jedna sobota, dva závody!

Pražskou klasiku - okruh na Okoř a zpět, letos "zalít" Pete, až sám nevěřil. Jeho 13./23. místo doplnila hezky Jitka - 5.kat.! Stejná sobota, jiné místo, podobný "letecký den" a Dave 4./18. v Jevišovce! Gratulace všem!!!


Kona Cycling Point...
... Rodina na ranči

Slunná neděle na ranči v plné sestavě, leader Teamu dělá babysitting a tři "děvčata" v sedle prohání nováčka Goooda bahnem! To zavání "Texaským masakrem" nebo feminismem!? Nakonec Verča a Karla 2. místa/kat. short track, Jitka 4. místo/kat. 51km.


KPŽ #13 Priessnitzova 60 RACE...
... mr... mediální po nás jdou!!! :)

Uwaga uwaga, KPŽ po dvou letech "zaregistrovala", že existujeme!!! Tak nám umyli zadek wapkou... Ale jinak fantastické výsledky: David 3./13. místo a Karla - short track 1./12. místo. ...I když Coach málem zemřel pár kilometrů před cílem na vyčerpání...


TEAM Kona Cycling Point 2010/2011
...Petr Rezek...GOOOD

New bloood is Goood... posila Teamu nás ohromila výsledky v Xterra i klasických triatlonech. Patří k naší "uphill pittbulce" Jitce, je dobře živený a dobře vypadá. Musí ale tím pádem podávat i patřičné "výkony"! Letošní MS Xterra /Hawai-USA/ budiž důkazem!!!


Král Šumavy Road RACE...
... Umíme i SILNICI!!!

Sychravé šumavské hvozdy ani podzimní teploty neodradily "otrlé" bikery od startu v kultovním závodě, kde se rozhodně neztratili. Dvě pódiová umístění na bedně - 150km Dave 5./5. a Karly 100km 4./11., trochu převálcoval "geroj" Pete svým 38./46. místem na 250KM!!!


Drink it... Feel it... XENOFIT
... Cítíme potřebu kvalitně pít i jíst!!!

Kvalitní ke kvalitnímu patří jako Xenofit ke Kona Cycling Pointu... Pro zbytek sezony a celou sezonu 2011 jsme spojili síly s českým zastoupením německého výrobce výživy Xenofit...www.xenofit.net... Cítíme, že konečně správně nejen "pijeme"!


KPŽ #11 Ještěd & KPŽ #12 Karlovy Vary
... Kvíz: jednička, dvojka, čtyřka a dvakrát 13... Co to je??

Ne nebojte, nezbláznili jsme se! To je jen umístění-šťastná/"nešťastná" čísla Davida ve dvou "veleúspěšných" závodech... Rekapitulace Dave: Ještěd 1./13. a Karlovy Vary 2./4. ...(+startovní číslo?)


New Face... Team Future!!!
...Karla Štěpánová..."Karlos"

Novou posilu, 19tiletou Káju nejen že kolo baví a dobře na něm vypadá, ale umí na něm i pravidelně vyhrávat... Se štíhlou postavou modelky, blond dlouhými vlasy a smrtícím úsměvem vražedná kombinace! Myslíme na budoucnost...nás všech!!!


Krakatit maraton Race
... První... Druhá... Třetí... bedna!

Déšť, destičky na plech, oči plný bahna, ale v cíli ŠTASTNÍ! Coach zaskočil nejen sám sebe vítězstvím v singlespeedech/53km! Jitka excelovala 2. místem/kat. a Dave po technických problémech "vypáčil" ze své zadní brzdy 3. místo/85km!!!


OkoloÚstí CMT#8 RACE
... Mraků, že by se daly krájet!!!

Team se předvedl po pauze v plné síle i sestavě a hurá, konečně bez coache! Bezvládí a anarchie evidentně všem "účastníkům zájezdu" sedla: Dave & Verča 3. místo/kat., Jitka 4./kat., Pete 10./kat. Pěkné, že?!!


Karlštejn Tour KPŽ RACE
... Vedro chuchelského "kotle"!!!

Po všech těch bahenních lázních, jsme si letos konečně užili teplíčka, prachu i potu! Popravdě se nám to všechno tak trošku i "zajídalo", ale bylo to bájo!!! Změněná trať Karlštejna má 1+...


Half Season... HOLIDAY
... Kona Cycling Point TEAM 2010

Velký luxus!!! Letošní Teamové úspěchy nám dovolili "přerušit" sezónu zaslouženou dovolenou a odpočinkem v podobných lehátkách a sítích "někde" v Karibiku... Závistivcům pošleme pohled a těšíme se na Vás - Karlštejn #KPŽ!!!


Houštecký Cyklomaraton RACE
... Kona Cycling Point TEAM 2010

Houšťka je nejspíš "naše" magické místo! Po minulém roce, kdy byla Jitka 2. a David 3., si letos Dave dojel pro 2. místo... S vidinou této vzestupné tehdence se už těšíme na Houšťku 2011...


MALEVIL MČR 2010 RACE
... Mis3, mis3... MČR 2010 - BRONZ!!!

Páteční "infarktový" déšť pár hodin před závodem se přehoupl do krásného slunného rána... Byť se nám z chalupy u Malevilu vůbec nechtělo, vidina úspěchu nás na startovní lajnu vytáhla! Jedině dobře, protože Dave exceloval BRONZEM!!!


Berounský BikeMarathon RACE
... Kona Cycling Point TEAM 2010

V neděli ráno jsme z různých stran několikrát slyšeli otázku: "Jede se brod, nebo nejede, když je velká voda?" Nakonec nebylo osvěžení v Berounce nijak nepříjemné a Petovi pomohlo o dvě místa... Gratulace pánové - Dave 3./6. a Pete 8./14.!!!


PRAŽSKÉ SCHODY 2010 RACE
... Exibice mistrů světa... letos i s Konou

Měli jsme tu čest nominovat jednoho našeho "závoďáka" do jedné z nejprestižnějších evropských exibicí. Kdo "schody" kdy jel, ocení lví výkon Peta, který se 38. místem v závodním poli vybranné Elity rozhodně neztratil. "Oslava poté" to ztvrdila...


OkoloHradce CMT#5 RACE
... Kona Cycling Point TEAM 2010

Okolo Hradce v malé zahrádce rostou tam tři růže.... tak byl Dave na 3. místě (celkově 7.) a k našim dvěma "dívkám" jsme povolali třetí "posilu"... manželku Coache! Ne každá trojka je šťastná, což pocítila 333m od startu na vlastní "zuby" naše Jitka!!!


Král Šumavy RACE
... Kona Cycling Point TEAM 2010

Být králem na Králi Šumavy může být z pohledu "mocnáře" velmi uspokojivé... Ale i naše Teamové umístění umí "polechtat" ego... Davida celkové 3./1. místo/kat - 70km a Jitky 1. místo/kat. - 45km. JSME DOBRÝ, JSME DOBRÝ, DOBRÝ...


Extrém Bike Most RACE
... Kona Cycling Point TEAM 2010

... Dvakrát zlaté slunce - konečně! Na pravé bikové trati v Mostu, kterou chválí každý biker, letos konečně zazářilo slunce, tak jak se na květen patří... Kéž by každé slunce Teamu přineslo dvě první místa v kategoriích - 56km Jitka + Dave / 3. místo celkově...


Mladá Boleslav RACE-KPŽ#2
... Kona Cycling Point TEAM 2010

...V městě aut, tentokrát na kolech, ještě jak je letos neblahým zvykem "na bahně" a v "zimě jak v psírně" jsme odjeli novou KPŽetku. Davidovo celkové 23. místo/6. kat po nemoci a Jitky 4. místo v kat. je LUXUSNÍ!!!


ŠELA 2010 RACE
... Kona Cycling Point TEAM 2010

"BAHENÍ LÁZEŇ" na Helfštýně nás patřičně vyškolila a rozdělila na 50/50! Znamená to, že my dva "zabalivší" smekáme před všemi statečnými, kteří si tento očistec užili až do konce. Klobouk dolů za tvé 5. místo/kat. Jitko! Jsi "Ďábel" Pete, 36./kat. na 93km!!!


Okolo Liberce RACE-CMT#2
... Kona Cycling Point TEAM 2010

"DÍVČÍ VÁLKA"... aneb feminismus ala "naše" děvčata! Ta nám dokázala, že "nás" k vynikajícím výsledkům vlastně ani nepotřebují. 2. místo Jitky / dlouhá trať a 3. Verči / krátká, děvčata vykopla na průběžné celkové 1. místo Jitky a 2. místo Verči v CMT.


KALENDÁŘ ZÁVODŮ 2010
... Kona Cycling Point TEAM 2010

Výběr závodů pro sezónu 2010 jsme prezentovali již při představení Teamu, ale "jaksi takticky" jsme ho opomněli pověsit na web... Pro všechny popřípadné fandy, soupeře ale i škarohlídy, tak tedy činníme nyní... "Let's roll!!!"


TransBrdy RACE-KPŽ#1
... Kona Cycling Point TEAM 2010

Slunné TransBrdy bez přeháněk a lijáků nadchly každého z účastníků stejně jako nás. Pro náš Team měli na konci ještě jedno velké SUPER... Davidovo 2.místo v kategorii, tj. fantastické 25. celkově, které ještě doplnila Jitka skvělým 6. místem/kat. Gratulujeme!


CMT#1 Okolo Budějic RACE
... Kona Cycling Point TEAM 2010

Hluboká - krásně rozbahněná trať, pravé aprílové počasí, kompletní Team v prvním závodě partnerské Cyklomaraton tour. Všichni na "Konách", v novém, správně "nabuzeni"... Dlouhá trať: Jitka 4.místo/kat., Dave 5./kat., Pete 8./kat, Libor 25./kat, krátká trať: Verča: 5./kat.+ (Martin 11./kat.) Díky!


Naše poděkování Daliborovi...
... Kona Cycling Point TEAM 2010

Život je složitý... Teamu čas od času přinese odchody a loučení se s někým z "party". Náš dík, jako Teamu, patří Daliborovi, za poctivou část sezóny 2009 i za čas společně strávený přípravami na sezónu 2010. Celý Team Daliborovi přeje mnoho úspěchů v další cyklistické kariéře!


Přes dva kopce RACE
... Kona Cycling Point TEAM 2010

V prvním bajkovém závodě, druhou dubnovou sobotu, třem "mušketýrům" z Teamu vyšlo "cajk" počasí. Fajn parta i dobrá nálada byla ideální pro otestování nového materiálu, ale i fyzičky po "zimním spánku". Výsledek testu: Dave 10., Pete 22., Libor 31...


Kypr 2010
... Kona Cycling Point TEAM 2010

Zkušenosti z let "minulých" nás letos odvály co nejdál od Malorky, na nám do té doby nepoznaný Kypr. Fantastické počasí mezi 20 a 25 stupni, dobrá kvalita silnic i "kopců" a především blízkost kavárny Haagen Dasz nás "určitě" kvalitně připravili do sezony...


TEAM Riders Photo 2010
... Kona Cycling Point TEAM 2010

Krásní, mladí, prespektivní a výkonní... ale hlavně nám to moc nevěřte!!! TEAM 2010: Dave - David Kramár,Uphill pitbull - Jitka Kulhánková, Pete - Petr Novotný, Veru - Veronika Strašilová, Coach - Libor Oplt


...Petr Novotný...Pete
... Kona Cycling Point TEAM 2010

Kdo by neznal náš letošní přírůstek - Peta jako závoďáka, určitě ho bude znát jako každodenního hltače kilometrů v pražských ulicích... Jeho stovky a stovky kilometrů strávených v sedle by mu mohl závidět leckterý "profík"...


Představení TEAMU 2010
... Kona Cycling Point TEAM 2010

V prostorách Galery Art Factory na Vaclavském náměstí se v neblaze proslulé datum 25.2. uskutečnila "show", ve které se Team oficiálně představil jak na nových kolech Kona, tak v nových "hadříkách"... Snad jsme přítomné nezklamali a pokud ano, tak jen malinko...


"Show" očima Roberta Virta
... Kona Cycling Point TEAM 2010

Již po několikáté se na naší akci s objektivem "motal" Pan fotograf, jehož fotky nás pokaždé dokážou překvapit neuvěřitelně vystihujícím a živým obsahem. Kéž by jednou o nás, či našem Teamu někdo napsal "podobnou" chválu. Budeme se snažit...


"Suši" to nevidí suše!
... Kona Cycling Point TEAM 2010

Přestat závodit a vzít do ruky foťák vyžaduje notný kus odvahy... Ti, kterým se to povede, potom dokážou "opravdu vystihnout" sílu okamžiku, kdy na kole, i při tom všem okolo kola, o něco jde... a nám o "něco" v ten večer opravdu šlo!


TEAM 2010 NEWS !!!...
... Kona Cycling Point TEAM 2010

Chcete-li zjistit něco více o novém Teamu KONA CYCLING POINT, otevřete tuto složku! Budete-li chtít zjistit ještě více i poté, počkejte si, jestli vám přijde pozvánka na představení TEAMU... Předpokládaný termín: "Výročí Vítězného Února"...


Pieces of our lives...
... Kona Cycling Point TEAM 2010

Někdy se smějeme my a někdy jen rozveselíme ostatní... Někdy jsme špinaví a nebo nás to bolí... Ale na konci, tam kde vznikají tyto momentky, je vždy dobrý pocit, že to za to stálo!!!


Špindl Winter Camp
... Kona Cycling Point TEAM 2010

Druhý víkend v lednu se Team s několika přáteli sešel na víkendové soustředění ve Špindlerově Mlýně. Počasí nám sice nakonec dovolilo jen dlouhé túry na sněžnicích, ale i tak... krásná zimní dřina...


Winter Okolo Hradce 2010 RACE
... TEAM Cycling Point 2010

V prvním závodě sezóny 2010 Winter Okolo Hradce, za krásného zimního počasí, startoval pouze Team coach Libor Oplt. Na známé mírně upravené trati (40km) překvapil 30/15 místem a ztrátou "pouze" 13 minut na F. Žiláka.


"MČR" 2009 SINGLESPEED
... TEAM Cycling Point 2009

Byť se mrazivých -14 stupňů 19.12.2009 zařezávalo pod kůži i pod nehty, krásná akce neoficiálního MČR na Točné přinesla teamu titul "mistra" republiky Davida Kramára... Coach teamu na 5. místě... světe div se!!!


Winter Trans Brdy RACE
... TEAM Cycling Point 2009

Poslední bikový závod sezóny nemohl pro team dopadnout lépe! Jako jediný team jsme stanuli na stupních vítězů jak v mužské - 2. místo Davida Kramára, tak źenské kategorii - 3. místo Jitky Kulhánkové. FANTASTICKÝ KONEC SEZÓNY!!


Tour de Brdy ROAD RACE
... TEAM Cycling Point 2009

Nejkrásnější silniční závod letošního podzimu lze přirovnat k belgické klasice a těžké trati některých etap Závodu míru. Malebná krajina bývalého vojenského prostoru s dokonalou silnicí byly třešničkou na dortu, stejně jako Davidovo 6.místo!!!


Úvaly a Ekor Cup RACE
... TEAM Cycling Point 2009

Opět a zase ukázka neuvěřitelného výkonu našeho Dejva, kdy bylo úplně jedno jestli má pod sebou kolo silniční nebo bika, což potvrzuje i 2.místo v Ekor Cupu!!


Biking in Las Vegas
... hiking in Grand Canyon

Jestli bůh kdy chtěl, aby se oči tvrdých mužů zaleskly slzou a těla potem, koukal v ten moment určitě na hory okolo Las Vegas nebo do nejkásnějšího ůdolí světa... Grand Canyonu.


Sázavák a Klikovy vrchy ROAD RACE
... TEAM Cycling Point 2009

Silniční Sázavák začátkem srpna a Klikovy vrchy ke konci září pomohly Davidovi hledat sama sebe a zjišťovat, kam až lze s jeho výkonností dojít. Za vše hovoří umístění kolem pátého místa v kategorii a patnáctého celkově.


Pražská 50 RACE
... TEAM Cycling Point 2009

S každým závodním měsícem zrál David K. jako archivní víno. Pražskou 50-ku odjet v první skupině, odtáhnout půlku závodu na špici a dospurtovat si pro 2.místo v kat. a 4. celkově se vlastně rovná VÍTĚZSTVÍ!


Ještěd RACE
... TEAM Cycling Point 2009

V plném nasazení naší "mužské" části teamu jsme odstartovali směr vysílač Ještěd. Evidetně to "chutnalo" hlavně Davidovi, který v cíli stanul na 3.místě v kategorii a fantastickém 10.místě celkově.


Krakatit RACE
... TEAM Cycling Point 2009

Dobříšský Krakatit stejně jako každý rok lákal krásnou tratí, tentokrát i krasným počasím. Naše "děvčata" předvedla jak se to dělá - 2. místo Jitky a 13. místo Verči jsou opravdu famózní!


Thassos Curcuit
... návod k použití

Koordináty: Řecko, ostrov Thassos. Okruh okolo ostrova 100km, dvě 12% stoupání cca 10 km každé. Od května lze použít k najíždění kilometrů. V létě ideální podmínky pro trénink rychlosti a intenzity. Lahůdkou je 30 až 40°C.


Galaxy série a Malevil RACE
... TEAM Cycling Point 2009

Celá Galaxy série v podání Veroniky Strouhalové byla letos ukázkou konstatního a kavlitního výkonu této křehké závodnice s velkým srdcem. Její pravidelná umístění mezi 6. až 9.místem jsou "fantastická".


Houštka a Avion Cup RACE
... TEAM Cycling Point 2009

Krásná trať Houšteckého maratonu a dvě "bedny" Jitky a Davida (2. a 3. místo) byly ve velkém kontrastu se skoro městskou tratí Zličínského Avion Cupu (7.místo Davida K.).


TEAM Cycling Point 2009
... DALIBOR HARBUT... Mlaďas

Vstoupit do týmu uprostřed závodní sezóny může být někdy výhrou, vždy ale velkým riskem, co to udělá s původní partou. V případě Dalibora se vše povedlo a jeho reprezentovaní týmových barev bylo tou správnou volbou!


Úpice a Bike&Run RACE
... TEAM Cycling Point 2009

Starty již kompletního teamu v obou víkendových dnech nám přinesly 1. a 2.místo v B&R žen a 3.místo Davida K. v Úpici, kdy jeho celkově 14.místo bylo potvrzením rostoucí formy.


Křivoklátské peklo ROAD RACE
... TEAM Cycling Point 2009

Start David Kramára v silničních závodech bez jakéhokoliv doprovodu a podpory je neuvěřitelným úspěchem, ukázkou síly, vytrvalosti a bojovnosti tohoto teamového leadra. Jeho 15.místo je toho důkazem!


Beroun RACE
... TEAM Cycling Point 2009

Berounský maraton byl letošní rok plně v režii teamu Cycling Point. Jak jinak nazvat 1.místo v kategoriích pro Davida Kramára i Jitku Kulhánkovou, 6.místo pro Veroniku Strouhalovou a celkově 3.místo v celém závodu (David K.).


Coach is celebrating
... všichni stárneme

Tak jako každý rok jsem si i letos musel 28. května připsat další rok do svého životního alba... Protentokrát a doufejme že nejen protentokrát v kruhu "rodinném".
TEAM Cycling Point 2009
... JITKA KULHÁNKOVÁ... paní Gooodová

Když jemná dívka poslouchá hudbu Gaia Mesiah a k tomu ďábelsky jezdí na biku, není divu, že si zakládá na novou přezdívku "uphill pitbull". Její úsměv i Mr. Goood jsou příslibem, že nová krev teamu opravdu stojí za to.


Český Ráj RACE
... TEAM Cycling Point 2009

První jarní závod v nové sezóně předčil všechna naše očekávání. Celkové 6. místo a 3. místo v kategorii Davida Kramára a 11. místo Veroniky Strouhalové jsme nikdo nepředvídali ani ve snu! SUPER SUPER!Team bikes 2009
... custom airbrush bikes

Chtěli jsme být jiní, chceme být jiní, jsme jiní a proto máme tak trochu "jiná kola"! Individuální přístup ke každému biku v teamu vytvořil originální protiklad černé a bílé, bílé a černé... kontrastu muže a ženy.


TEAM FOTO 2009
... aneb mrazivá pláž

Původní plán byla série teamových fotografií za slunečného počasí při západu slunce. Realita byla zcela jiná. Ještě 30 minut před focením pršelo, pršelo, pršelo... tak jako celých 6 dní předtím.


Team Cycling Point
... čistá cyklistika alá Cycling Point

Naše reakce na jakékoliv spekulace o čistotě cyklistiky je již od začátku myšlena vážně... a proto i naše soustředění dbalo od samého začátku na čistotu těla, duše i prádla...


Cycling Point soustředění
... jarní příprava v "teple"

Příjezd do příjemných 20 stupňů naznačoval, že to bude stát za to. Následující dny a okolnosti "achilových šlach", postupné ochlazení s permanentním deštěm i mírná ponorka nás jen a jen zocelila.


Team Cycling Point
... Mallorca - atmosféra týmové soudržnosti...

Za dlouhých deštivých večerů, kdy soustředení v teple mělo podobu 8°C a kdy už jsme nevěděli co dělat jsme pochopili, k čemu že je dívka v týmu...


TEAM Cycling Point 2009
... DAVID KRAMÁR... Beeda

1976 ročník, který poslouchá U2, vždy myslí pozitivně, zajímá se o vědu a historii, rád si nacpe břicho dobrými těstovinami a pokud cítí to správné klima, je schopen "zajet" výsledek v MTB i na slinici...


TEAM Cycling Point 2009
... VERONIKA STROUHALOVÁ... Veru

Kdyby všichni muži měli "srdce" jako tato žena kategorie Z30 z Prahy co miluje modrou a růžovou, vypadaly by závody úplně jinak. Po dobré svíčkové nebo pizze s parmazámem dojede každý závod, tak jako Odry 2008!!!


TEAM Cycling Point 2009
... LIBOR OPLT... Batman

Návrat do cyklistiky po sedmi letech "nicnedělání" je vždy bolavý. Na úrovni "totálního amatéra" se i tato realita stává zábavou, která s přibývajícími léty úsměvně přebíjí dřívější sílu soutěživosti.


Idea Cycling Pointu
... idea přátelství

Myšlenka projektu Cycling Point i teamu Cycling Point je založena na přátelském setkávání v prostorách klubovny. Je ale i o společně strávených víkendech na závodech nejen v sezóně MTB, ale i zimě na cyklokrosu.


Cycling Point - premiera
... Pražský zimní maraton 09

Ráno 7. února bylo lezavo a do cyklistického se vlastně nikomu nechtělo. Po půlhodině i nejzarytější biker vyhlížel alespoň kousek asfaltu... Louky byly bahenní lázeň!


Human Race - Cycling Point 08
... vánoční "závod" o přežití

Každý rok, každe vánoce vždy poslední víkend před Štědrým dnem jezdíme už od roku 1993 stejnou trasu. Kdo zná, ten ví, co znamená řekneme-li Praha - Davle - Slapy - Ztracenka - štěchovice - Jíloviště - Praha. Bratru 95 - 105km čisté trasy... jak kdy??!


Opening party Cycling Point
... očima Roberta Virta

Večer ve 20.08 10.10. 2008 jsme to spustili... V prostorách funkcionalistického/minimalistického domu 150 metrů od Václaváku můžete každý týden potkávat stejně "postižené" blázny. Takto to vnímal fotograf a cyklista Robert Virt...


Opening party Cycling Point
... očima Michala z mtbs.cz

Takhle onen slavný večer vnímal a cítil Michal, kterého vlastně ani nikdo nezná bez hledáčku na oku, prstu na spoušti a s dětským úsměvem na tváři. Rád vyfotí jak Jana Hrušku tak Doctora z Bicycle Cafe...


Novomanželská Mallorca 2008
... poprvé na kole s manželkou

Přivézt manželku na soustředění týmu Cyklotrenink.com dva měsíce po svatbě, posadit ji na titanový MTB Litespeed s odpruženou vidlicí na slickách a vzít ji do balíku, který za sebou táhne Hozna Hruška průměrnou rychlostí 35km/h, bylo ZVĚRSTVO!


Live & bike
... jednou žít kolem, navždy žít s kolem

Val di Sole 2008 bylo krásné MS, ale i procházka lesem se ženou je někdy báječná. Obojí ale má jedinou podmínku - hory a kopce. Každé závody, každý trénink sice občas bolí, ale kdo to nezkusil, neví jaká nádhera je být "zmatlanej"...


Old school biking
... race photo 1994/1995

Devadesátá léta měla svoje kouzlo a každý kdo v té době už pár let závodil musí z nostalgií v duši uznat, že MTB se už nikdy nevrátí tam, kde bylo. Škoda jen, že těch fotek není více...


"Co bolí, to roste!"
... i srdce je sval

S cyklistikou je to jako s láskou - chvilku se ji nevěnujete a hned zjistíte o co všechno jste přišli... Cyklista bez kola nežije, jen přežívá! Žil jsem 1990-1997 a zas žiju od 2003...
contact:

Libor Oplt
www.liboroplt.cz
tel
+420 608 277 002


cycling point
www.cyclingpoint.cz
info@cyclingpoint.cz
Palackého 9, Praha 1
110 00, Czech republic